Mustafakemalpaşa Haber

Mustafakemalpaşa Kaymakamı Koltuğunu Zeynep Yılmaz’a Bıraktı

Mustafakemalpaşa Kaymakamı Koltuğunu Zeynep Yılmaz’a Bıraktı
Bu haber 23 Nisan 2019 - 14:25 'de eklendi.

23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mehmet Zeki KOÇBERBER makam koltuğunu 4-B sınıfı öğrencisi Zeynep YILMAZ’a devretti.

Yunus Emre İlkokulu Müdürü Mustafa BULUT, 4-B Sınıf Öğretmeni Fuat AYDIN ve 4/B sınıfı öğrencileri Zeynep YILMAZ, İsmail İNCESU ve Damla ATICI 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mehmet Zeki KOÇBERBER´i ziyaret ettiler. Kaymakamımız makam koltuğunu Zeynep YILMAZ’a bıraktı.

Temsili Kaymakam ilk önce İlçe Millî Eğitim Müdürünü arayarak, Yunus Emre İlkokulu’nun çok kalabalık olduğunu, okul bahçesinin öğrenciler için dar olduğunu ve bu okulun tekli Eğitim öğretime ne zaman geçeceğini sorarak bilgi aldı.

Sonrasında İlçe Emniyet Müdüründen okullarımızın önündeki güvenliğin sağlanması ile ilgili bilgi aldı. Ardından İlçe Tarım Müdürünü arayarak, pazarlarda satılan sebze ve meyvelerin pahalılığından halkın şikâyetçi olduğunu söyleyerek, ilçemizde bu gibi ürünlerin daha fazla üretilmesini gerektiğini söyledi.

Son olarak İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürünü arayarak, ilçemizde yardıma muhtaç kişilere ne gibi yardımların yapıldığı ile ilgili bilgi aldı.

Koltuğunu kısa bir süre öğrencilere bırakan Mehmet Zeki KOÇBERBER, geleceğimizin çocuklara emanet olduğunu belirterek,’Ulus olarak dünyada eşi, benzeri olmayan bir bayramı gururla kutlamanın sevincini yaşıyoruz.”dedi. Daha sonra öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by