Mustafakemalpaşa Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası korona virüs ile mücadele kapsamında oda üyelerine özel maskeleri dağıttı.

22.04.2020

Madeni Eşya: Korona virüs ile mücadelenin sürdüğü Türkiye’de oda ve dernekler tarafından maske dağıtımları devam ediyor. Mustafakemalpaşa’da Mustafakemalpaşa Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası tarafından temin edilen özel ve yıkanarak 250 defaya kadar kullanılabilen maskeler, oda üyelerine dağıtıldı.

Mustafakemalpaşa Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Önder Aydın ve oda temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirilen dağıtımlarda, üyeler ziyaret edilerek hem üyelerin korona virüs dönemindeki süreci değerlendirildi hem de maskeler dağıtıldı. Konuyla ilgili Başkan Aydın tarafından yapılan açıklamada ise “Bugün üyelerimize maske dağıtımı yaptık. Maskelerimiz 250 kullanımlık maske. Korona virüs tedbirleri nedeniyle tüm üyelerimizi ziyaret edemedik. Tüm üyelerimiz odamızdan tedarik edebilir. Virüs belasının bir an önce son bulmasını temenni ediyorum. Ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100. Yılının tüm ülkemize huzur ve barış getirmesini diliyorum. Ayrıca Ramazan ayının da başta Türkiye olmak üzere tüm İslam alemine huzur ve sağlık getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

HAYRETTİN GÖK

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.