mustafakemalpaşa satılık DAİRE

Mustafakemalpaşa’da okullara kar tatili

Mustafakemalpaşa’da okullara kar tatili! (Mustafakemalpaşa’da 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil)…

08 Ocak 2017 - 16:38 'de eklendi.
resim

Mustafakemalpaşa’da okullara kar tatili! (Mustafakemalpaşa’da 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil)…

Mustafakemalpaşa’da kar yağışının başlaması ile en çok konuşulan konulardan bir tanesi, özellikle öğrenciler tarafından merakla beklenen kar tatili haberiydi. ‘Mustafakemalpaşa’da okullar tatil mi? Mustafakemalpaşa’da yarın okullar tatil mi? 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil mi?’ soruları gün içinde sıkça soruldu. Beklenen haber geldi. Bursa’da kar yağışı devam ederken, eğitime il genelinde 9 Ocak Pazartesi günü ara verildi.

Mustafakemalpaşa için kar tatili açıklaması geldi.

Mustafakemalpaşa’da kar yağışının başlaması ile en çok konuşulan konulardan bir tanesi, özellikle öğrenciler tarafından merakla beklenen kar tatili haberiydi.

‘Mustafakemalpaşa’da okullar tatil mi? Mustafakemalpaşa’da yarın okullar tatil mi? 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil mi?’ soruları gün içinde sıkça soruldu. Beklenen haber Bursa Valiliği’nden geldi.

Bursa’da kar yağışı devam ederken, eğitime il genelinde 9 Ocak Pazartesi günü ara verildi.

Kamuda çalışan engelli ve hamileler ise bir gün izinli sayılacak.

MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN YAPILAN AÇIKLAMA

Bursa Valiliği´nin Duyusu ve emirleri doğrultusunda İlçemizde de 09/01/2017 Pazartesi günü tüm anaokulları, ilk ve ortaokullar ile liselerde eğitim öğretime bir gün süre ile ara verildi.

Bursa Valiliği´nin Duyurusu;

“Olumsuz hava şartlarının devam etmesi beklendiğinden , İlimiz genelinde tüm anaokulları, ilk ve ortaokullar ile liselerde 09 Ocak 2017 Pazartesi günü bir gün süre ile eğitim ve öğretime ara verilmesi uygun görülmüştür.”
“Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personel idari izinli sayılacaklardır.”

Kamuoyuna duyurulur.