Mustafakemalpaşa Haber

Mustafakemalpaşa’da Zabıtadan Çay Ocaklarına Tabure Ayarı

Mustafakemalpaşa Belediyesine bağlı zabıta ekipleri kendilerine ayrılan bölgelerin dışına çıkan kafe ve çay ocaklarına denetim yaparak çizgiyi aşmamaları konusunda uyarılarda bulundu.

Mustafakemalpaşa’da Zabıtadan Çay Ocaklarına Tabure Ayarı
Bu haber 16 Ağustos 2019 - 20:00 'de eklendi.

Mustafakemalpaşa Belediyesine bağlı zabıta ekipleri kendilerine ayrılan bölgelerin dışına çıkan kafe ve çay ocaklarına denetim yaparak çizgiyi aşmamaları konusunda uyarılarda bulundu. Zabıtanın başına vekaleten atanan çiçeği burnunda müdür Sedat Sevim’in ilk icraatı tabure ayarı oldu.

Mustafakemalpaşa Belediyesi Zabıta Müdür vekili Sedat Sevim ve ekipler akşam saatlerinde çizgiyi aşan çay ocakları ve kafelere denetimlerde bulunarak, işletmelerin kendilerine ayrılan bölgelerin dışına çıkmamaları konusunda daha duyarlı olmalarını istedi.

Mustafakemalpaşa Belediyesinden yapılan açıklamada ise; Zabıta ekiplerinin İş güvenliği, gıdaların üretim ve son kullanma tarihi, işyeri açma ruhsatı ve vatandaş memnuniyeti gibi konularda denetim ve kontrollerine ara vermeden devam edeceği ifade edilerek, esnaflarda bu konulara hassasiyet göstermesi gerektiğine vurgu yapıldı.

Öte yandan yeni Zabıta Müdür vekili Sedat Sevim’in ilk icraatı vatandaşlar arasında memnuniyetle karşılanırken ‘AYAR’ şeklinde yorumlandı.

Son zamanlarda artan şikayetler üzerine Zabıta Müdürlüğünün ilçe genelinde kaldırım işgali konusunda da denetim yapacağı tahmin ediliyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER