Mustafakemalpaşa Haber

Necati Kurnaz’ın "Deli Kız" ismini verdiği film’in çekimleri tamamlandı!

Necati Kurnaz’ın "Deli Kız" ismini verdiği film’in çekimleri tamamlandı!
Bu haber 14 Mayıs 2017 - 20:19 'de eklendi.

Necati Kurnaz'ın yazıp yönettiği "Deli Kız" isimli film'in 8 mayısta başlayan çekimleri sona erdi. Mustafakemalpaşa'nın duayen gazeteci ve televizyon programı yapımcısı Necati Kurnaz'ın yazıp yönettiği Deli Kız isimli film'in çekimleri tamamlandı.
1

Köylünün mallarını alan kabzımalın hayatını ve şeytanla olan pazarlığının konu edildiği filmin baş rolünde sunucu ve fotomodel Berrin Direk oynadı. Güzel model,muhteşem performansıyla göz doldurdu.
2

Film çekimleri için ilçenin en güzide yerleri olan Suuçtu, Tümbüldek, Aralık, Doğancı, Ayaz, İncilipınar ve çeşitli mekanları kullanıldı. Halkın meraklı bakışları arasında geçen çekimler yaklaşık bir hafta sürdü.
3

Deli Kız filmi'nin oyuncu kadrosu şöyle: Berrin Direk, (Manken ve program sunucusu), Ojala Dulce, Çetin Güler (Tiyatro Hocası, Muhabir), Hüseyin Kahraman(Mustafakemalpaşa Muhtarlar dernek başkanı) Sedat Sevim(Mustafakemalpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü), Hayri Topal, Mehmet Cevher, Tuncer Tüzün, Zeynep Türedi, Kemal Aydemir, Ümran Bekez, Filmin kameramanlığını ise Hayrettin Barboros ve Mümin Yavuz yaptı.
4

5

6

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER