Mustafakemalpaşa Haber

Ölüm nedeni kaza değil cinayet çıktı

Mustafakemalpaşa’da çarşamba günü motosikletten düşerek ağır yaralanan Metin Orcan’ın (54) kaza sonucu değil cinayet sonucu hayatını kaybettiği belirlendi.

Ölüm nedeni kaza değil cinayet çıktı
Bu haber 22 Kasım 2019 - 8:43 'de eklendi.

Mustafakemalpaşa’da çarşamba günü motosikletten düşerek ağır yaralanan Metin Orcan’ın (54) kaza sonucu değil cinayet sonucu hayatını kaybettiği belirlendi.

Meğer ölüm nedeni kaza değil, cinayetmiş

Metin Orcan’ın kazadan önce aralarında husumet bulunan Onur S. (27) tarafından kalbinden bıçaklandığı daha sonra motosikletine binerek hastaneye gitmek isterken yolda düşerek öldüğü öğrenildi.

Katliam yapacaklardı son anda önlendi

Şüpheli ölümün ardından konuyu derinleştiren Mustafakemalpaşa ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri araştırma sonucunda cinayet şüphelisi olarak Onur S’yi belirledi. Yapılan çalışmalar sonucunda şüpheli Onur S’nin suç ortaklarına da ulaşan polis olası bir facianın önüne geçti.

Aynı aileden olduğu anlaşılan Remzi, Fuat, Fatih S. yapılan operasyonla suç aletleriyle birlikte kıskıvrak yakalandı.

Cinayet şüphelisi olarak gözaltına alınan zanlılar yapılan sorgularında asıl planlarını itiraf etti. Metin Orcan’ı öldüren zanlıların verdiği ifadede daha sonraki hedeflerinin tüm aileyi ortadan kaldırmak olduğu belirtildi.

Şahıslar Onur S.den gelecek haberin ardından harekete geçecek ardından Metin Orcan’ın evine baskın düzenleyecekti ancak erken davranan polis ekipleri faciayı önleyerek aile katliamının önüne geçti.

Katliam planını bir bir anlatan zanlılar Remzi, Fuat, Fatih S. Metin Orcan’ı öldüren Onur S’nin nerede olduğunu bilmediklerini söyledi.
Şüpheliler Remzi, Fuat, Fatih S. çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı, Polis Metin Orcan’ın katil zanlısı Onur S.yi her yerde aranıyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by