Mustafakemalpaşa Haber

Orman İşletme Şefliği’nin Binası Sil Baştan

Orman İşletme Şefliği’nin Binası Sil Baştan
Bu haber 06 Ekim 2015 - 11:01 'de eklendi.

Mustafakemalpaşa Orman İşletme Müdürlüğü’ne bağlı Karacabey Orman İşletme Şefliği’nin 1970’li yıllardan bu yana hizmet veren binası, günümüz şartlarına yetersiz geldiği gerekçesiyle yıkıldı.

Mustafakemalpaşa Orman İşletme Müdürlüğü’ne bağlı Karacabey Orman İşletme Şefliği’nin 1970’li yıllardan bu yana hizmet veren binası, günümüz şartlarına yetersiz geldiği gerekçesiyle yıkıldı. Bursa Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Orman İşletme Şefliği’ne yeni ve modern bir bina kazandırılacağı belirtildi.

İlçede 1970’li yıllardan bu yana hizmet veren Karacabey Orman İşletme Şefliği’ne ait hizmet binası, geçtiğimiz Cuma günü yıkıldı. Mevcut hizmet binasının günümüz koşullarında yetersiz kaldığı belirtildi. Bu kapsamda Karacabey Orman İşletme Şefliği’ne yeni ve modern bir hizmet binası kazandırmak için çalışmalara başlandı. Yeni binanın önümüzdeki Mart-Nisan aylarına kadar inşaa edilmesi beklenirken, Karacabey Orman İşletme Şefliği’nin bu süre zarfında Karacabey Şehit Kenan Gülmez Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği yanında bulunan yangın binasında hizmet vereceği öğrenildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by