Mustafakemalpaşa Haber

Sadi Kurtulan Yeniden Başkanlığa Aday Olacak Mı?

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan Yeniden Başkanlığa Aday Olacak Mı? Line TV’de katıldığı programda yanıtladı.

Sadi Kurtulan Yeniden Başkanlığa Aday Olacak Mı?
Bu haber 23 Ekim 2018 - 0:19 'de eklendi.

Mustafakemalpaşa’da son günlerde çeşitli anketler havada uçuşurken Sadi Kurtulan’ın yeniden aday olup olmayacağı yada aday gösterilip gösterilmeyeceği merak konusu oldu. Dün akşam katıldığı programda çok net olmasa da bu soruya yanıt verdi.  Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan dün akşam Line TV’de yayınlanan “Başkanlar Konuşuyor” adlı programa katıldı. Aday olacak mısınız sorusuna Yunus Emre şiiri ve Öğretmen Marşıyla cevap verdi. Ne görev düşerse yapmaya hazırız.”dedi.

Line TV’de yayınlanan “Başkanlar Konuşuyor” programının bu haftaki konuğu Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan oldu. Çekimleri Başkanlık makamında gerçekleşen programda son soru 3. dönemde yeniden aday olma düşünceniz var mı oldu.

Başkan Kurtulan sorunun cevabına Yunus Emre ile başladı, bizimle devam edilmesi gerekiyorsa hazırız dedi. Öğretmen Marşıyla son noktayı koydu. 30 dakika süren programda konuşan Kurtulan; “Gelmeden maksat cihana bir güzel iş görmedir. Dünya ya gelmekten amaç güzel iş görmektir. Halka hizmet eyleyip ukba da devlet sürmedir. Yüzlerce yıl önce bu öğüdü bize Yunus Emre yapmıştır.”diyerek sözlerine devam etti.

Eğer siz yaptığınız işle toplumunuza faydalı oluyorsanız mutlu insansınızdır.  Biz hayatımızın her döneminde gerek öğretmen olarak hizmet verdiğimiz dönemlerde, gerek babamızın mesleğini icra ettiği o dönemler, onların yanında olduğumuz süre içerisinde de vatandaşımızın hizmetinde olmayı hizmetkar olmayı kendimize şiar edinmiş insanlarız. Ben bu konuda da bugüne kadar bu hizmetleri yapmamızda bize en büyük heyecanı şevki veren başta rahmetli anne babamız olmak üzere bütün büyüklerimizi öğretmenlerimizi rahmetle ve minnetle şükranla anmak istiyorum. Biz bu ilçede beklenilen bir çok güzelliği yapmada vazife aldık. Bu tek başına yapılacak bir iş değil hem siyasi parti kadroları ile beraber çalışmak hem bizi bu hizmeti layık gören AK partinin genel merkeziyle ili ve ilçesiyle el ele vererek bunları gerçekleştirdik.

Bu başarı Sadi kurtulan değil Mustafakemlpaşa’nın başarısıdır. Bu başarı bizimle devam edilmesi gerekiyorsa biz buna katkı sunmayı kendimize mükellef hissederiz ama siyaset hizmet etmenin sadece bir yoludur. Ben ilçeye hizmet koyan herkese teşekkür ediyorum biz görevin yerine getirilmesi mecburiyetini bilen insanlarız bize bu konuda ne görev düşerse yapmaya hazırız Çünkü biz “Şanlı yurdum her bucağın şanla dolsun, Mustafakemalpaşam seni yüceltmeye antlar olsun” diyen bir anlayışı temsil etmeye devam edeceğiz.”dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER