Mustafakemalpaşa Haber

Sağlık Bakanından sürpriz ziyaret

Sağlık Bakanından sürpriz ziyaret
Bu haber 15 Ekim 2015 - 10:06 'de eklendi.

Sabah erken saatlerde ve habersiz geldi

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Mustafakemalpaşa’ya ezber bozan bir ziyaret gerçekleştirdi. Vatandaşların, yoğun kalabalıklar içinde kendisine ulaşmakta güçlük çektiğini düşünen Müezzinoğlu, ilçeye sabah saat 08.00’de ve habersiz geldi.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa ziyaretleri kapsamında bir ilke imza attı. Ziyaretler sırasında, Ak partili yöneticiler, Protokol ve basın mensuplarının oluşturduğu kalabalıklar nedeniyle Vatandaşın kendisine ulaşmakta güçlük çekeceğini, istek, şikayet ve taleplerini kendisine ulaştıramadığını düşünen Müezzinoğlu, Mustafakemalpaşa’ya yaptığı ziyaretini, sabahın erken saatlerinde ve habersiz gerçekleştirdi.

VATANDAŞLARLA RAHAT RAHAT DERTLEŞTİ
Sadece Ak parti Mustafakemalpaşa ilçe teşkilatı üst yöneticilerinin ve Emniyet yetkililerinin haber verildiği ziyaret kapsamında Bakan Müezzinoğlu, vatandaşlarla rahat bir şekilde konuşma fırsatı buldu. Beraberinde az sayıdaki protokolle sabah erken saatlerde ilçe sokaklarında gezen Bakan Müezzinoğlu’nu gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

 

“YÜZÜNÜ BİLE GÖREMEMİŞTİK”
Sabahın erken saatlerinde Sağlık Bakanı ile ilçe sokaklarında karşılaşan vatandaşlar, Bakanın bu duyarlılığını takdir etti. Bir çok vatandaş, Bakan Müezzinoğlu’nun ilçeye çok kez geldiğini ancak etrafındaki yoğun kalabalıklar nedeniyle yüzünü bile görmekte güçlük çektiklerini belirtti.

 

HASTALARI ZİYARET ETTİ
Bakan Mehmet Müezzinoğlu, sokakta vatandaşlarla gerçekleştirdiği sohbetlerin ardından dükkanlarını yeni açan esnaflarla da bir süre konuştuktan sonra Mustafakemalpaşa İlçe Devlet hastanesine giderek, burada yatan ve tedavi gören hastaları da ziyaret etmeyi ihmal etmedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by