Mustafakemalpaşa Haber

ŞEHİT FEDAİ ÇAKIR İLKOKULU OKUL ÖNCESİ SİHİRLİ ATÖLYELERİ PROJESİ

ŞEHİT FEDAİ ÇAKIR İLKOKULU OKUL ÖNCESİ SİHİRLİ ATÖLYELERİ PROJESİ
Bu haber 09 Mart 2020 - 12:11 'de eklendi.

ÇELTİKÇİ ŞEHİT FEDAİ ÇAKIR İLKOKULU OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ CEMİLE MUSLU’DAN MİNİK DAHİLERİN SİHİRLİ ATÖLYELERİ PROJESİ

İlçemiz Mustafakemalpaşa Çeltikçi Şehit Fedai Çakır İlkokulu okul öncesi öğretmeni Cemile Muslu’nun ve Bursa Orhangazi 125. Anaokulu müdür yardımcısı Nurdoğan Çevik ‘in kuruculuğunu yaptığı Minik Dahilerin Sihirli Atölyeleri/Magic Workshops Of Tıny Geniuses uluslararası e Twinning projesi çalışmalarına devam ediyor.

38 Türkiye ortağı 5 yabancı ortağı olan (Bugaristan, Makedonya,Yunanistan, Polonya, Romanya) uluslararası proje ile 2023 Eğitim Vizyonu Hedefleri doğrultusunda okullarımızda atölye çalışmaları yapılıyor.

Çeltikçi Şehit Fedai Çakır İlkokulu ortaokulu Proje koordinatörü ve kurusucusu Cemile Muslu ve Okul Müdürü Vedat Alper İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe ‘ye projelerinin ayrıntılarını anlatarak örnek atölye çalışmalarını sundular. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe “Çocuklar artık düz anlatımla değil, yaparak yaşarak ve keşferederek öğreniyor, çocukların küçük yaştan itibaren atölye çalışmalarına katılmaları ileriki eğitim öğretim hayatının temelini oluşturuyor” diyerek Okul Müdürü Vedat Alper‘e ve Proje koordinatörü Cemile Muslu‘ya teşekkür etti.

HAYRETTİN GÖK

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER