Mustafakemalpaşa Haber

Silopi’deki öğrenciler için kitap kampanyası başlatıldı

Mustafakemalpaşa’da bir grup gönüllü Silopi Cudi Ortaokulu kütüphanesi için kitap kampanyası başlattı. 

Silopi’deki öğrenciler için kitap kampanyası başlatıldı
Bu haber 18 Ekim 2018 - 20:55 'de eklendi.

Mustafakemalpaşa’da duyarlı vatandaşlar Silopi Cudi Ortaokulu kütüphanesi için kitap kampanyası başlattı. İlçede “Her evden bir kitap” sloganıyla öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmak, okullardaki kütüphanelerin öğrenciler tarafından etkin kullanımını sağlamak amacıyla kitap toplama kampanyası başlatıldı. Silopi Cudi Ortaokulunda öğrenim gören çocuklar için başlatılan kampanya ya vatandaşların yanı sıra Antares Kitap Kafe de destek veriyor.

Silopi Cudi Ortaokulu öğrencileri için kullanılmış veya kullanılmayan  (hikaye, öykü, roman, şiir, dergi, ansiklopedi, sınavlara hazırlık kitapları v.b) kitaplar gönderilebilecek.

Kitap toplama kampanyası yapan gönüllüler tarafından yapılan duyuru şöyle: “Silopi Cudi Ortaokulu kütüphanesi için başlatmış olduğumuz her evden bir kitap kampamızda kitap toplama noktası olarak Antares Kitabevini belirledik,bu güzel projemizde katkılarınızı bekleriz…”

Edinilen bilgiye göre kampanya ya katılım sağlamak isteyen vatandaşlar ellerindeki kitaplarını Antares Kitap Kafe deki kitap kumbarasına bırakabilecek. Kitap toplama kampanyası tamamlandığında toplanan kitaplar Silopi Cudi Ortaokulu kütüphanesine gönderilecek.

Ayrıca daha detaylı bilgi almak isteyenler kampanya gönüllüsü Kubilay Bekar’a  0 543 920 98 37 numaralı telefondan ulaşabilecek.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER