Mustafakemalpaşa Haber

Sulama birliğin araç filosu büyüyor

Sulama birliğin araç filosu büyüyor
Bu haber 22 Mart 2016 - 18:31 'de eklendi.

Mustafakemalpaşa Sulama birliği, bölgede hizmet ettiği araç filosuna yeni araçlar ekledi.

İlçede 1997 yılında kurulan Sulama Birliği, 25 mahallede ve toplamda 165.000 dönüm araziye tarımsal amaçlı sulama suyu ile hizmeti veriyor. Hizmet sağlama noktasında kullanılan birlik araçları filosuna yeni araçlar katılmaya devam ediyor.

 

Konu hakkında bilgi veren Sulama Birliği Başkanı Sedat Kahraman, “Her geçen gün suya olan talebin artması bununla beraber hizmetlerinin daha iyi yapılabilmesi için iş makinesi ve araç alımına ihtiyaç duyulmuştur. Geçen yıl aldığımız iş makinesi ve araçlara bu yıl da yenilerini ekledik. Araç filomuza yeni kattığımız iş makinesi ( Uzun Erişimli (15 mt) Paletli Hidromek marka Ekskavatör ) ve 2007 model Ford 1830 Çekici Tır Kamyon bugün itibariyle çiftçimizin hizmetine sunulmuştur.

 

Uzun Erişimli Paletli aracımıza 323.000 TL., 2007 model Ford 1830 Çekici Kamyon’ a da 54.000 TL. ödeyerek filomuzu genişlettik. Birliğimizin kurulduğu tarihten itibaren Orman ve Su İşleri Bakanımızın katkılarıyla çiftçilerimizin her zaman yanında olmaya ve hizmet vermeye devam edeceğiz.” Dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by