Mustafakemalpaşa Haber

Survivor’a Mustafakemalpaşalı Yarışmacı

Survivor All Star 2018’de Mustafakemalpaşalı bir yarışmacı’da yer alacak.

Survivor’a Mustafakemalpaşalı Yarışmacı
Bu haber 09 Şubat 2018 - 22:49 'de eklendi.

Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8’in reyting rekortmeni yarışma programı Survivor All Star 2018’de gönüllüler takımının yeni yarışmacılarından Gizem Kurtulan kimdir? Hangi yılda nerede doğdu? İşte beden eğitimi ve spor bölümü mezunu yarışmacı ile ilgili merak edilenler ve kısa yaşam öyküsü…

Survivor 2018 All Star ve Gönüllüler takımlarının kadroları belli oldu ve tanıtımları yayınlandı. Yarışmacılar Survivor için Dominik’e gitti. Tanıtımlarda yer alan ve açıklanan isimler arasında Mustafakemalpaşa ilçemizden Gizem Kurtulan da yer aldı.

Gönüllüler takımının yeni yarışmacısı. Gizem Kurtulan kimdir? Nerede ve hangi yılda doğdu? soruları Survivor 2018 öncesi sıkça sorulan sorulardan… TV8’de başlayacak yarışma öncesi nefesler tutuldu. İşte Gizem Kurtulan’ın yaşam öyküsü ve hakkındaki bilinmeyenler…

gizemkurtulan880

Survivor 2018 All Star yarışmacılarından olan Gizem Kurtulan Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor bölümünden mezun olmuştur. Yarışmada gönüllüler takımında yarışacaktır.

GİZEM KURTULAN KİMDİR?

Gizem Kurtulan 1994 yılında Bursa Mustafakemalpaşa’da dünyaya gelmiştir. Güzelliğinin yanı sıra sportif kimliği ve güçlü fiziği ile ön plana çıkmaktadır. Pilates eğitmenliği yapan Gizem Kurtulan bekardır. Yarışmaya kadar olan süreçte eğitmenliğini yaptığı çocuklar ile bolca zaman geçirmiş ardından yoğun ve sıkı bir antrenman programı ile yarışmaya hazırlanmıştır.

Gizem Kurtulan, doğayı, gezmeyi çok sevmektedir. Sağlıklı yaşam ve düzenli egzersizin önemli olduğunu belirtmiştir. Şatafattan ve şöhretten ziyade sadeliğin gücüne inanmaktadır. 14-15 Haziran 2016 Pentatlon- Biathle Türkiye Açık Şampiyonası’na katılmış ve dereceye girmiştir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER