Mustafakemalpaşa Haber

Suuçtu Şelalesi Ramazan Bayramında Ziyaretçi Akınına Uğradı

Mustafakemalpaşa’nın doğa harikası Suuçtu Şelalesi Bayramda ziyaretçi akınına uğradı.

Suuçtu Şelalesi Ramazan Bayramında Ziyaretçi Akınına Uğradı
Bu haber 13 Haziran 2019 - 12:38 'de eklendi.

Mustafakemalpaşa’da bulunan doğa harikası Suuçtu şelalesi 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinde yaklaşık 25 bin yerli ve yabancı ziyaretçi ile bu yılın rekorunu kırdı.

Mustafakemalpaşa’da 38 metre yükseklikten akan suyu ile hayranlık uyandıran Suuçtu Şelalesi ve tabiat parkı Ramazan Bayramında ziyaretçi akınına uğradı.

Edinilen bilgiye göre; Şelalenin önceki yıla bakıldığında en yüksek ziyaretçi sayısına ulaştığı bildirildi. Ramazan Bayramı dolayısıyla uzayan 9 günlük tatilde Suuçtu Şelalesi yaklaşık 25 bin ziyaretçi ile en yüksek ziyaretçi sayısına ulaştı.

Mustafakemalpaşa ilçesine 17 kilometre uzaklıktaki doğal güzelliği ile izleyenleri kendine hayran bırakan Suuçtu Şelalesi, 9 günlük Ramazan Bayramı tatili süresince binlerce yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırladı.

Bursa’nın önemli destinasyon alanlarından biri olan şelalenin de içinde yer aldığı tabiat parkına günü birlik gelen yerli ve yabancı ziyaretçiler, tatil süresince fotoğraf çektirip, doğa yürüyüşü yaparak bayramın güzelliğini yaşadı.

Etrafını saran kayın ağaçları, temiz havası ve soğuk suyu ile dikkat çeken Suuçtu Şelalesi Ziyaretçiler tarafından gezi alanı ve piknik yeri olarak tercih edildi. Şelale, yerli ziyaretçilerinin yanı sıra turistlerin ve fotoğraf meraklılarının uğrak yeri oldu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER