Mustafakemalpaşa Haber

Suuçtu’ya Nasıl Gidilir? Hangi Saatlerde Otobüs Var ?

Suuçtu şelalesine gitmek için hangi saatlerde otobüs kaldırılıyor, Suuçtu Şelalesine nasıl gidilir ? Suuçtu Nerede? Mustafakemalpaşa Gezilecek Yerler

Suuçtu’ya Nasıl Gidilir? Hangi Saatlerde Otobüs Var ?
Bu haber 04 Eylül 2018 - 1:01 'de eklendi.

Suuçtu şelalesine gitmek için hangi saatlerde otobüs kaldırılıyor, Suuçtu Şelalesine nasıl gidilir ? Suuçtu nerede? İşte Detaylar Haberimizde..

Mustafakemalpaşa’nın doğal güzelliklerinin başında gelen suuçtu şelalesine gitmek ve güzel vakit geçirmek isteyenler için otobüs seferleri düzenlenmeye devam ediyor. Hiç şüphesiz Mustafakemalpaşa’da Gezilecek Yerler deyince akla ilk gelen yer elbette suuçtu şelalesi oluyor.

Suuçtu Şelalesine ve mesire alanlarına aracı olmadığı için gidemeyenlere imkan sağlamak amacıyla hafta içi ve hafta sonu gidiş dönüş olmak üzere Burulaş tarafından günde 6 otobüs seferi düzenleniyor.

Suuçtu Şelalesi bir fay hattının çökmesi ile oluşmuştur. 38 metreden dökülen su, yazın suyunun azalmasına rağmen kış aylarında doldurduğu göleti ile güzel bir manzara sergiliyor. Doğa severler ve güzel vakit geçirmek isteyen bir çok insan Suuçtu şelalesi piknik alanı var mı sorusunu soruyor. Gezi alanı ve piknik yeri olarak tercih edilen Suuçtu, etrafını saran kayın ağaçları arasında, serin havası ile tam bir temiz hava deposu. Ayrıca aracınız müsaitse tepede suuçtu alabalık lokantasına gidebilir, temiz havada artmış olan iştahınızı biraz olsun dindirebilirsiniz. Özellikle Suuçtu Şelalesi kahvaltı yapmak isteyenler için oldukça harika bir yer olmaktadır.

Suuçtu şelalesi kaç km sorusunun cevabı ise şöyle. Mustafakemalpaşa ilçe merkezine 20 km uzaklıktadır.

Suuçtuya nasıl gidilir ? Yalıntaş beldesi yolu izlenerek Muradiyesarnıç köyü üzerinden ulaşılır. Şimdilik gidemeyenler için Suuçtu şelalesi fotoğrafları sayfamızı ziyaret etmenizi Tavsiye ederiz.

İŞTE SUUÇTU OTOBÜS HAREKET SAATLERİ
ETİBANK’TAN HAREKET SAATLERİ

HAFTA İÇİ

09:00

13:00

18:00

SUUÇTU’DAN HAREKET SAATLERİ

10:00

14:00

19:30

ETİBANK’TAN HAREKET SAATLERİ

CUMARTESİ   – PAZAR

09:00

11:00

13:00

16:00

18:00

SUUÇTU’DAN HAREKET SAATLERİ

10:00

12:00

14:00

17:00

19:30

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER