ALTIN 474,07
DOLAR 7,5575
EURO 8,9826
BIST 1.112
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bursa 27 °C
Rüzgarlı

Turnuvalar devam ediyor

12.04.2016
A+
A-
Turnuvalar devam ediyor

Mustafakemalpaşa Gençlik Hizmetleri ve spor müdürlüğünün düzenlediği okullar arası turnuvalara devam ediliyor .Konu ile ilgili açıklama yapan Mustafakemalpaşa Gençlik Hizmetleri ve spor müdürü Nevzat Döl ‘Nisan da futbol ile başlayan turnuvalara Voleybol ile devam ediliyor.

 

Turnuvanın olmasında bizlere destek veren başta Mustafakemalpaşa Belediye başkanı Sadi Kurtulan”a turnuvalara katılan okulların müdürlerine , Beden Eğitimi Öğretmenlerine , velilere öğrencilere, turnuvalar boyunca hakemlik yapan başta ilçemizin spor faaliyetlerinden sorumlu Beden Eğitimi öğretmeni Ali Bekir Yıldırım ve turnuvalarda hakemlik yapan tüm Beden Eğitimi Öğretmenlerine çok teşekkür ederim” dedi.

Spor faaliyetlerinden sorumlu Beden Eğitimi öğretmeni Ali Bekir Yıldırım ise yaptığı açıklamada tüm emeği geçenlere teşekkür ederken, sonuçlar hakkında bilgi verdi. Ali Bekir Yıldırım şu bilgileri verdi. “Şükrü Erdem tesislerinde ve Eşsiz Halı sahasında oynanan futbol maçları sonucu dereceye giren takımlar şöyle oluştu.
Yıldız Erkekler Futbol da 1. Atatürk İlköğretim okulu 2. Günerşenpamukçu İlköğretim okulu ,3.İmam-Hatip İlköğretim okulu 4.ise Züferbey İlköğretim okulu oldu.
Küçük Erkeklerde ise 1.İmam –Hatip İlköğretim,2. Muustafakemalpaşa İlköğretim okulu, 3.Taşpınar İlköğretim Okulu 4. İse Atatürk İlköğretim okulu oldu.
Bayanlarda ise
Yıldız Bayanlarda 1.Lalaşahin İlköğretim okulu 2.Mustafakemalpaşa İlköğretim okulu 3.Güllüce İlköğretim okulu oldu.
Küçük Kızlarda ise 1. Mustafakemalpaşa İlköğretim okulu, 2. Devecikonağı İlköğretim okulu 3.Lalaşahin İlköğretim okul oldu.
Voleybolda ise Turnuvaya katılan okullar ise
Yıldız Kızlar da Ovaazatlı İlköğretim okulu ,Atatürk İlköğretim okulu,Yalıntaş İlköğretim okulu,Tepecik İlköğretim okulu,Koşuboğazı İlköğretim okulu,Sincansanıç İlköğretim okulu ve Sınav İlköğretim okulu.
Küçük Kızlarda Devecikonağı İlköğretim okulu,Ovaazatlı İlköğretim okulu,Yalıntaş İlköğretim okulu
Genç Kızlarda Lalaşahin MTAL, Mustafakemalpaşa Anadolu Lisesi,İbrahim Önal Fen Lisesi,Sedat Karan Anadolu Lisesi
Genç Erkeklerde ise Sedat Karan Anadolu Lisesi, Mustafakemalpaşa Anadolu Lisesi, İbrahim Önal Fen Lisesi ve Sınav Lisesi katıldı .
29-Nisanda 2016-Mustafakemalpaşa spor Salonunda Yıldız ve Genç Dart müsabakaları 02- Mayıs 2016- tarihinde Mustafakemalpaşa Belediyesi meydanında Bisiklet
03- Mayıs 2016- tarihinde Mustafakemalpaşa spor Salonunda Masa Tenisi müsabakaları
04- Mayıs 13 Mayıs 2016 Tarihleri arasında Mustafakemalpaşa spor Salonunda
Genç Erkekler Futsal müsabakaları ile devam edilecek. Dereceye giren okullara kupa ve madalyalar verilecek” dedi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Koç
21 Mart - 20 Nisan
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Kova
21 Ocak - 19 Şubat
Balık
20 Şubat - 20 Mart
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık