Mustafakemalpaşa Haber

Vali Küçük’ten ilçeye ziyaret!

Vali Küçük’ten ilçeye ziyaret!
Bu haber 22 Şubat 2018 - 16:42 'de eklendi.

Bursa Valisi İzzettin Küçük Mustafakemalpaşa’ya gelerek yapımı devam eden okul ve cami inşaatlarında incelemelerde bulundu. Çarşamba günü ilçeye gelen Bursa Valisi İzzettin Küçük’ü, Mustafakemalpaşa İlçe Kaymakamı Mustafa Masatlı, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Er, İlçe Emniyet Müdürü Ümit Güner, Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı Rahmi Tura, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Kanar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Kahraman ve Muhtarlar karşıladı.

Bursa Valisi İzzettin Küçük, Mustafakemalpaşa Dere Mahallesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette vatandaşlar tarafından görülmeye değer bir törenle karşılandı.

Roman vatandaşların çoğunlukta yaşadığı mahallede yapımı süren okul ve cami inşaatlarında incelemeler gerçekleştiren Vali Küçük’ün önü sık sık vatandaşların sevgi gösterileri ile kesildi. Ziyarette atılan sloganlar ile Roman vatandaşların bir kez daha milletine, vatanına ve ordusuna bağlılığını gösterdiğini belirten Vali Küçük, “Devletimizin tüm imkânları ile yanlarında yer aldığı Roman vatandaşlarımızla iftihar ediyoruz. İnşallah 2-3 ay içerisinde okulumuz tamamlanacak. Cami inşaatımıza olan desteğimiz de artarak devam edecek. Şu an gruplarında 1’inci olan futbol takımımıza da 25 bin liralık bir destekte bulunmak istiyorum” dedi.

 

“HERŞEY ÇOK DAHA GÜZEL OLACAK”

Gençlerimizi çağın hastalığı uyuşturucu belasından sportif faaliyetlere, müzik, sanat ve daha birçok uğraşa yönlendirerek korumak istediklerine değinen Vali Küçük, “Yakın zamanda Bursa merkezde bağımlılıkla mücadelede çığır açacak ‘İnsanlık Köyü’müzün açılışını gerçekleştireceğiz. Bir köyümüz daha yapım aşamasında ve uyuşturucu ile mücadelede aileleri bilgilendiren 750 bin broşür bastık. AMATEM ve ÇAMATEM’lerin sayılarını ikiye çıkartıyoruz. Yavrularımızın hayatlarının karartılmaması için mücadelemiz vatandaşlarımızın da desteği ile artarak sürecek. Eminim ki yarınımız bugünden çok daha güzel olacak” dedi.

Ardından Mustafakemalpaşa Sosyal Dayanışma Merkezi’ne (SODAM) geçen Bursa Valisi İzzettin Küçük, burada kuaförlükten aşçılığa, terzilikten müzisyenliğe birçok alanda meslek sahibi yapılan gençlerle buluştu. Bilardo oynayarak stres atan gençlerin oyununa eşlik eden Vali Küçük, Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı Hizmet Binasına geçerek ilçe hakkında yaptığı toplantı ile ziyaretini noktaladı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by