Mustafakemalpaşa Haber

Valilikten muhtarlara eğitim

Valilikten muhtarlara eğitim
Bu haber 17 Kasım 2015 - 19:23 'de eklendi.

Bursa Valiliği, İl Mahalli idareler müdürlüğü yetkililerince, Mustafakemalpaşa’da görev yapan muhtarlara yönelik bilgilendirme ve eğitim toplantısı düzenlendi.

İçişleri Bakanlığının, “Kamu hizmetlerinin etkin bir şekilde sunulması”na ilişkin çıkardığı genelge doğrultusunda, muhtarlara yönelik bilgilendirme ve eğitim toplantısı düzenlendi. İlçe Belediye düğün salonunda düzenlenen toplantıya Mustafakemalpaşa Muhtarlar derneği başkanı Hüseyin Kahraman ve çok sayıda muhtar katıldı.

 

Vatandaşın sorunlarının en etkili ve hızlı şekilde yetkililere iletilmesi, Muhtarların etkinlik ve işlevlerinin arttırılarak taleplerin bir an önce sonuçlandırılmasını amaçlayan toplantıda, Bilgi işlem şube müdürlüğünde görevli polis memuru Ali Şakuç ve İl Mahalli idareler genel müdürlüğünde görevli Veri hazırlama ve kontrol işletmeni Yusuf Bulut tarafından muhtarlara önemli bilgiler verildi. Eğitmenler, muhtarların görevlerinin ciddiyetini, vatandaşların sorun ve taleplerinin çözümü noktasında etkin bir rol almaları gerektiğinin altı çizilirken, Muhtarlara yönelik bilgi ve işlem sistemi hakkında da detaylar paylaşıldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by