Mustafakemalpaşa Haber

Yeni araçlar hizmete başlıyor

Yeni araçlar hizmete başlıyor
Bu haber 01 Nisan 2016 - 19:14 'de eklendi.

Mustafakemalpaşa Belediyesi, aktif hizmetlerin tüm mahallelere hızla ulaştırılması hedefiyle araç filosunu daha da güçlendirdi.

Hizmet ağı 131 mahalleye ulaşan ilçe Belediyesi, alt ve üstyapı çalışmaları ile ulaşım ve sağlık alanlarında kullanılmak üzere 32 yeni aracı bünyesine kattı. 4 milyon 300 bin TL’lik yatırımla alınan yeni araçlar, bugün düzenlenecek törenle hizmete alınacak.
Genişleyen hizmet alanlarında etkili ve verimli çalışmalar yapabilmek için araç filosuna sürekli yeni takviyeler yaptıklarını söyleyen Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, son olarak otobüs, kamyon, binek araç, kırıcı, kazıcı ve yükleyici makinelerin araç parkına eklendiğini belirtti.

 

“TÖRENLE HİZMETE GİRECEK”
Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Sadi Kurtulan; ” Hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet vermenin yolu güçlü araç ve ekipmandan geçiyor. Bu hedefle atılan adımlarla filosunu güçlendiren Belediye, etkili ve sürdürülebilir hizmeti tüm mahallere 7/24 ulaştırıyor. Yeni araç yatırımları için Ekonomi Bakanlığı’ndan yatırım teşvik belgesi alındı. KDV’den muaf tutulan bu yatırımla 142 bin TL’lik tasarruf sağlandı. Bugün saat 12.00’da Adnan Menderes Meydanı’nda araç filosunun tanıtım ve hizmete giriş törenini Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe’nin de katılımıyla gerçekleştireceğiz. Yeni araçların kazasız bir şekilde hizmet etmelerini diliyorum” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER