Zabıta Teşkilatı’nın 194. Yılı Kutlandı

04.09.2020

Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Leblebici, belediyede görevli zabıta personelinin ‘’Zabıta Haftası’nı kutladı. Belediye hizmet binasından başlayıp kortej yürüyüşüyle devam eden kutlama programı Cumhurluk Alanında düzenlenen çelenk sunma töreniyle devam etti.

Programın ardından esnafı ziyaret ederek maske hediye eden Başkan Yardımcısı Ercan Leblebici ve Zabıta Amiri Sedat Sevim, Belediye Başkanımız Mehmet Kanar’ın selamını vatandaşlarımıza iletti.

Zabıta Haftası nedeniyle hazırlanan pasta ile personele sürpriz yapan Belediye Başkan Yardımcısı Leblebici, zabıtaların özel günlerini kutladı. Programda söz alan Leblebici, ‘’Zabıta Teşkilatı vatandaşlarımızın huzurlu, sağlıklı ve güvenli bir ortamda yaşamasının güvencesidir. Salgın sürecinde sorumluluklarının ne kadar ağır olduğunu ve çalışma alanlarının ne kadar geniş olduğunu bir kez daha gördük. Teşkilatımızın kuruluşunun 194. Yılında meşakkatli ve önemli görevlerini fedakârca yerine getiren zabıta personelimizin Zabıta Haftasını kutlamak istedik. Özverili çalışmaları için teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum’’ dedi.

Zabıta Müdürlüğü personeli Başkan Yardımcısı Ercan Leblebici’ye özel günlerini unutmadığı için teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.