Mustafakemalpaşa Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar, günün ilk etkili görünümü, saat 12:41 Ay-Merkür kavuşumu. Karmaşık ne varsa ona bir daha bak diyor. Gelişim adına atılması gereken adımların farkında olmak lazımdır. Bildiğiniz gibi Merkür gerilemekte. Bu da gösteriyor ki, yapılacak gözlem, inceleme, yeniden durumumuzu ele almak işimize yarayacak.

Saat 16:20 Mars-Satürn görünümü, aşk hayatınız ve sizi ilgilendiren her meseleyi başarılı bir şekilde ele almanızı sağlıyor. Mevcut duruma bakmalısınız. En doğru şekilde ilerlemek için, sabrınız ve sorumluluk duygunuz önemli. Yeni bir ilişkiniz varsa, sadakati ve güvenilirliği merkez almalısınız. Çocuklarınız varsa veya çocuk sahibi olmayla ilgili kararınızı da bu şekilde ele almalısınız. Uzun vadeli düşünmelisiniz. Bu görünüm sizi destekliyor. Sadece gerçekçi olanlar bu destekten yararlanabilir. Karşınıza çıkacak yeni birini gözlemleyin. Bekar Koçlar aşkı ciddiye almalı, gelir geçer olanı değil kalıcı olanı tercih etmeliler. İşimizle ilgili konularda da hedefçi düşünelim. Yetenek ve tecrübemize uygun olana önem verelim.

Saat 22:17 Ay-Neptün görünümü, endişelerimizin bizi sürüklemesine veya güçten düşürmesine izin vermeyelim. Çünkü bu, kolayca halledilecek zorlukları içinden çıkılmaz hale getirir. Eğer hayallerini gerçeğe dönüştürmek istiyorsan bundan uzak durmalısın.

Not: 21-31 Ağustos size neler getiriyor. Alttaki linkte yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

https://www.mynet.com/21-31-agustos-2017-haftalik-burc-yorumlari-1208530-mykadin

Günün size şans getirmesi dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ